Cardiff neuspel s Manchestrom

Keďže väčšina zápasov zo sobotňajšieho programu Barclays Premier League sa už odohrala, k dispozícii sú aj jej futbalové výsledky dostupné na bet365. Cardiff City v 22. kole najvyššej anglickej futbalovej ligy nastúpil proti Manchestru City a už pred duelom bolo jasné, že káder Manuela Pellegriniho je jednoznačným favoritom. Citizens síce v tomto dueli nepotvrdili svoju streleckú formu, akú mali doteraz a zvíťazili 4:2, Cardiffu to ale veľmi nepomohlo – stále sa trápi v nebezpečnej prepadovej zóny ligovej tabuľky a keďže o týždeň ho čaká ďalší ťažký súper v podobe Manchestru United, jeho boj o záchranu je čoraz ťažší.

Zo svojej piatej výhry v rade sa tešil aj Arsenal Londýn, ktorý si na vlastnom trávniku poradil s Fulhamom s výsledkom 2:0. O oba presné zásahy tímu Arséne Wengera sa postaral krídelník Santi Cazorla a vylepšil si tak svoje štatistiky. Londýnčania si poistili svoju pozíciu lídra, na vrchole tabuľky teda bez pochýb strávia ešte ďalší týždeň.

Spamätávať sa pomaly začína aj Sunderland pod vedením Gusa Poyeta, po minulotýždňovom víťazstve 4:1 nad Fulhamom si vybojoval cenný bod v stretnutí so Southamptonom. Hostia zo Southamptonu pritom až do 32. minúty viedli o dva góly, no Fabio Borini spoločne s vychvaľovaným Adamom Johnsonom zariadili Sunderlandu aspoň bod.

Pre Sunderland to znamená, že sa v tabuľke postupne predsa len začal posúvať smerom nahor. V nedeľu sa bude zrak fanúšikov futbalu upierať na šláger medzi Chelsea Londýn a Manchestrom United a tí, ktorí preferujú európsky basketbal, môžu sledovať napríklad aj taliansku ligu LNP Gold, či slovenskú ženskú extraligu.

sk_SK